НАБАГАТО

Значення набагато це

НАБАГА́ТО, присл.

1. Значною мірою; дуже. [Кравченко:] Виходить, що я хоч і запізнилася набагато, а поговорити було про що (Мороз, П’єси, 1959, 220).

2. з порівняльним ступенем присл. і прикм. Значно, багато. Повітря в горах дуже прозоре, отже, і видимість тут стала набагато краща, ніж на рівнині (Гончар, III, 1959, 114).

Словник української мови: в 11 тт. / АН УРСР. Інститут мовознавства; за ред. І. К. Білодіда. — К.: Наукова думка, 1970—1980.— Т. 5. — С. 11.

набагато Переклад слова

Переклад на англійську
Translate
Переклад на російську
Перевод
muchгораздо

набагато Транслітерація слова

Паспортна транслітераціяГеографічна транслітераціяАмериканська транслітерація
nabahatonabahatonabahato

набагато Рід - прислівник (набагато кращий)

набагато Кількість літер у слові

Кількість літерКількість голоснихКількість приголосних
844

набагато в англійській розкладці - yf,fufnj

Цитати української літератури з використанням слова набагато

"Тоді команду перебрали свої, молодші старшини замість тих німецьких начальників, що вночі щезли десь, і з цими командирами своїми вони кріпко стояли проти набагато сильнішого ворога."Багряний Іван Павлович - Огненне коло

"Воно було набагато бiльше, нiж iншi, i мало майстернiше покриття"Давыдов Анатолий - Цiлющий камiнь

"Набагато важливiше - точка вiдлiку"Росоховатский Игорь - Джерела

"Тепер ця стаття набагато м’якіша й уважніша до загальної ситуації і в ставленні й до чоловіка."Покальчук Юрій Володимирович - Заборонені ігри

"Що ж говорити про Землю, розвиток якої, як можна припустити, набагато відстав? Безперечно, в наступне велике протистояння ми одержимо відповідь на наші сигнали, бо — я певен — планета ця заселена розумними істотами!"Бережний Василь Павлович - А ви ще не були на Марсі?

"Я ось почуваю себе набагато здоровшим, нiж ранiше, коли валявся в постелi"Бережной Василий - 'Сомнус моментарiум'

"…Інтенсивність відчуття набагато більша від сили подразнення, але на скільки?"Бережний Василь Павлович - Експеримент «Корона»

"А продуктiв взято набагато бiльше, крiм того, є ще й резервний запас"Владко Владимир - Аргонавти Всесвiту

"Велетенські червоні пелюстки здіймалися набагато вище від неї, яскріли холодними іскорками"Бережний Василь Павлович - В зоряні світи

"От тільки учні нам цієї перемоги ніколи не подарують, бо обсяг шкільної програми, безумовно, набагато збільшиться…"Ячейкін Юрій Дмитрович - Народження АДАМа (Із спогадів штурмана Азимута)