СКИДАННЯ

Значення скидання це

СКИДА́ННЯ, я, с. Дія за знач. скида́ти. В кінці прошенія [прохання] прикинули, що о. Артемій бере велику плату за треби й не держить в церкві скриньки для скидання плати за треби (Н.-Лев., IV, 1956, 168); У зв’язку з київською гідробудовою створюються сприятливі перспективи для кращого регулювання надалі скидання дніпрових вод (Рад. Укр., 1.I 1962, 2); Повністю замкнений цикл без скидання навіть будь-якої частини стоків налагоджений на Чулоківській центральній вуглезбагачувальній фабриці в Донецьку (Рад. Укр., 4.VI 1967, 2).

◊ Скида́ння [оста́нньої] соро́чки з се́бе — віддавання кому-небудь останнього, що є у когось. Хіба ж це не скидання сорочки з себе — Ваш замір дати три тисячі на видавництво?.. (Мирний, V, 1955, 392).

Словник української мови: в 11 тт. / АН УРСР. Інститут мовознавства; за ред. І. К. Білодіда. — К.: Наукова думка, 1970—1980.— Т. 9. — С. 262.

скидання Переклад слова

Переклад на англійську
Translate
Переклад на російську
Перевод
resetсброс

скидання Транслітерація слова

Паспортна транслітераціяГеографічна транслітераціяАмериканська транслітерація
skydanniaskydanniaskydannya

скидання Рід - іменник, середній рід, неістота

скидання Словоформи слова

Називнийскиданняскидання
Родовийскиданняскидань
Давальнийскиданнюскиданням
Знахіднийскиданняскидання
Оруднийскиданнямскиданнями
Місцевийна/у скиданніна/у скиданнях
Кличнийскиданняскидання

скидання Кількість літер у слові

Кількість літерКількість голоснихКількість приголосних
835

скидання в англійській розкладці - crblfyyz

Цитати української літератури з використанням слова скидання

"Але більшість з них, мабуть, все-таки мала в душі велику внутрішню колізію: — вірність ідеї революції, окропленій кров’ю мільйонів і їхньою власною, це з одного боку, й скидання їх Цезарем на смітник з тавром «ворогів народу» — з другого"Багряний Іван Павлович - Сад Гетсиманський